بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور پویا جهش -بزرگترین بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور
تماس

در این روش خرید ابتدا شما مبلغ کالا را به حساب ما واریز خواهید کرد و سپس با ما تماس گرفته، سفارش خود را ثبت می کنید. پس از بررسی شماره فیش واریزی شما، محصول شما از طریق ایمیل یا پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

پرداخت اینترنتی
برای پرداخت اینترنتی وجه سفارش خود به هر حساب دیگری میبایست از درگاه پرداخت اینترنتی بانک خود استفاده نمایید که آدرس تعدادی از آنها را در زیر مشاهده میکنید:
درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی
درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد

نحوه واریز وجه از طریق هر یک از این درگاه ها مشابه یکدیگر میباشد. همان طوری که در فرم مربوطه مشاهده می نمایید می بایست جاهای خالی توسط شما پر شوند که در ادامه به توضیح درمورد هریک می پردازیم:
درگاه پرداخت اینترنتی

پرداخت اینترنتی وجه

شماره کارت: این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است:

شماره کارت ملی

کلمه عبور: این کلمه عبور با کلمه عبوری که در دستگاه خودپرداز استفاده می نمایید فرق می کند. در صورتی که این کلمه عبور را در اختیار ندارید می توانید از طریق دستگاه خودپرداز بانک خود آن را دریافت کنید. اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای خودپرداز خود قرار داده اند. برای این کار کارت خود را وارد دستگاه خودپرداز کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب نمایید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید. همچنین می توانید از مسئولین شعبه بانک خود “رمز خرید اینترنتی” را بخواهید.
کد سه رقمی کارت (cvv2): کد CVV2 به صورت یک عدد ۳ یا ۴ رقمی بر روی اکثر کارت ها حک شده است. اما اگر این کد را در اختیار ندارید می توانید از طریق دستگاه خودپرداز بانک خود آن را بدست آورید.

ملی کارت

تاریخ انقضای کارت: تاریخ انقضای کارت تاریخی است که در هنگام دریافت کد CVS2 دریافت داشته اید و در صورتی که تاریخ یادتان نیست می توانید در قسمت ماه عدد ۱۲ و در قسمت سال عدد ۹۹ را وارد نمایید.
عبارتی که مشاهده میکنید را وارد نمایید: در نهایت حروفی را که در کادر مربوطه مشاهده مینمایید عیناً در جای خالی مقابل آن وارد نمایید و بر روی دکمه ورود کلیک کنید. اکنون شما میتوانید انتقال وجه را به صورت اینترنتی به انجام برسانید.

کلمات کلیدی: , , , , , , ,

ديدگاه خود را بيان کنيد